Świąteczna wymiana kartkowa – akcja dla blogerów

Kartka na Boże Narodzenie wykonana w technice handmade

Dawno temu zorganizowałam na swoim blogu akcję, z wymianą prezentów, między blogerami. Dlatego pomyślałam, że warto do tego wrócić, tym razem w innej formie.

Świąteczna wymiana kartkowa

Pamiętam, że tamtej zabawie towarzyszyło  dużo pozytywnych emocji i zaangażowania ze strony biorących w niej udział blogerek. Zadanie polegało na przygotowaniu mikołajkowego prezentu dla wylosowanej osoby. Były to głównie rzeczy zrobione ręcznie przez dziewczyny, więc zabawa miała bardzo kreatywny charakter.

Niedawno na Instagramie zapytałam obserwatorów o to, czy lubią otrzymywać kartki na święta i sami je wysyłają. I okazuje się, że spore grono osób nadal to robi . Tradycja więc w narodzie jeszcze nie umarła 🙂

Postanowiłam więc namówić Was do akcji, mającej na celu kultywowanie tego zwyczaju. Stąd świąteczna wymiana kartkowa. To też doskonała okazja, żeby okazać komuś serdeczność, umilić czas oczekiwania na święta i okazać solidarność  blogowej społeczności.

Ja chcę przeprowadzić ją w formie wymiany pomiędzy mną a chętnymi, którzy się do mnie zgłoszą. Was też zachęcam do organizowania takich wymian na swoich blogach. Możecie przeprowadzić ją tak, jak ja lub łącząc losowo zebranych uczestników w pary.

Świąteczna wymiana kartkowa. Kartka na Boże Narodzenie wykonana w technice handmade
kartka świąteczna

Zasady świątecznej wymiany kartkowej:

 1. Moje kartki stworzę sama, wiec z uwagi na moje moce przerobowe, zapraszam 10  pierwszych osób do świątecznej wymiany. Wasze kartki nie muszą być wykonane samodzielnie.
 2. Zgłaszajcie się do akcji poprzez komentarz pod tym postem, podając w nim swój adres e-mail.Komentarze moderuję, więc w celu ochrony danych, przed ich publikacją, usunę z nich Wasz adres pocztowy.
 3. Skontaktuję  się z chętnymi osobami poprzez e-mail, w celu wzajemnego przekazania sobie danych do wysyłki.
 4. Ostateczny termin wysyłki kartek ustalam na 6 grudnia. Zalecam oczywiście wysłanie ich wcześniej, bo w okresie przedświątecznym nie trudno o opóźnienie w działaniu Poczty Polskiej.

Wszystkie dane w ramach tej akcji, pozyskane są wyłącznie w celach prywatnych. Nie będą przeze mnie przetwarzane ani przechowywane w innym celu. Osoba, która zgłosi się do tej zabawy, akceptuje w ten sposób  zgodę na przekazanie adresów: e-mail i korespondencyjnego, tylko w celu realizacji świątecznej wymiany kartkowej.

Zapraszam Was do świątecznej wymiany kartkowej  i czekam na zgłoszenia. Niech duch Bożego Narodzenia wędruje wśród blogowej braci 🙂

Przeczytaj również:

Jak zrobić samemu kartkę świąteczną – tutorial DIY

Jak zrobić kalendarz adwentowy – grudniownik

12 thoughts on “Świąteczna wymiana kartkowa – akcja dla blogerów

 1. Wysyłanie kartek to wciąż żywa tradycja w mojej rodzinie, wysyła mama, wysyłam ja i również zawsze sporo ich dostajemy. Takich życzeń na papierze nawet nie da się porównać do esemesów, czy innych wiadomości elektronicznych 🙂 Mają w sobie magię 😀
  Ściskam Wiolu serdecznie <3

 2. Chętnie wyślę kartkę☺ , zwyczaj zanika cena znaczka a darmowa wiadomość swoje robi. A tak miło wziąć w rękę kartkę z życzeniami.

 3. Miły pomysł, ale ja po pierwsze z UK a po drugie, to nie wiem czy zdążyłabym z kolejną kartką, bo już jestem zaangażowana w kilka innych projektów…
  Pozdrawiam cieplutko:)

 4. Ale fajna akcja – sama również wysyłam kartki na święta – po prostu to lubię. Sama ich jednak nie robię – nie mam do tego drygu. Niemniej jednak z przyjemnością zgłaszam się do tej zabawy, jeżeli tylko jeszcze są miejsca:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.