PODRÓŻE MAŁE I DUŻE


Dziś przybywam do Was z niespodzianką, którą trochę zapowiedziałam w jednym z poprzednich wpisów :

W październiku

Moja podróż do Portugalii, stała się dla mnie takim zastrzykiem pozytywnej energii i źródłem inspiracji, że postanowiłam to wykorzystać.
I oto stało się.
Założyłam drugiego bloga, w całości poświęconego moim podróżom. 
Na początku będą na nim pojawiały się relację z miejsc odwiedzonych w Portugalii. Będzie też trochę o jej  zwyczajach, tradycji czy życiu mieszkańców.

podróże małe i duże, atrakcja Lizbony, zółty tramwaj retro

Ale tematów do opisania mam wiele, ponieważ w moich archiwach znajduje się  mnóstwo zdjęć z wycieczek bliższych i dalszych.
W szczególności takich trzy – czterodniowych, których sporo odbyłam. 
Nie pisałam o nich na blogu, żeby nie wprowadzać tu zbytniego miszmaszu. 
Staram się skupiać w tym miejscu tematykę kreatywnego życia, kolorowego planowania czy ostatnio – uprawiania ogrodu.
Na opisywanie podróży zabrakło miejsca i czasu 🙂
Dla kogo jest mój nowy blog?

 • jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i oglądać ładne fotografie,
 • szukasz inspiracji do swoich podróży,
 • chcesz wyjechać gdzieś niedaleko i zobaczyć w krótkim czasie kilka miejsc,
 • jesteś ciekawa otaczającego Cię świata,
 • chcesz poznać ciekawe miejsca w Polsce

to zapraszam Cię serdecznie do obserwowania i czytania mojego nowego bloga.

Do zobaczenia na 

Craft Travels 

58 thoughts on “PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

 1. A my z mężem właśnie zastanawiamy się czy tej zimy nie przenieść się na kilka tygodni do Hiszpanii lub właśnie do Portugalii. Chętnie będę zaglądać na Twojego nowego bloga:)

 2. Na tym drugim blogu jest inna forma pisania komentarzy, a ja nie chcę się nigdzie dodatkowo logować czy rejestrować więc niestety będę tylko czytelniczką 🙂 A w Portugalii i ja jestem zakochana, świetny plan na emeryturę 🙂
  Pozdrawiam 😀

  1. Z tego co widzę, to masz konto Google, więc możesz się zalogować przez niego. Po prawej stronie okienka komentarzy jest strzałka, rozwiń i wybierz opcje logowania.

 3. Portugalia jest bardzo inspirująca, a podróże jako takie zawsze edukacyjne! 🙂 Życzę dużo sił, weny i wytrwałości w prowadzeniu drugiego bloga, bo dla mnie jeden jest już sporym obciążeniem czasowym mimo, że szczerze go kocham. 😀

 4. Przepraszam, że jeszcze napiszę, czy mogłabyś w tym nowym gdzieś zawszeć to hasło world by Holly z którym mi się kojarzysz? Bo ja blogi zapamiętuję nie pod kątem treści (też), ale głównie kojarzę po osobach, które je piszą 🙂

 5. Hymmm… ja różnorodność tematyczną rozdzielam tematycznymi zakładkami, można też jakieś strony równolegle na blogu tworzyć- jeszcze nie robiłam, ale widziałam u innych i w sumie jest podział tematyczny a jeden i ten sam blog. W każdym razie mam nadzieję, że ten również będzie miał kontynuację bo oba tematy bardzo lubię 🙂
  Życzę wszystkiego dobrego, weny twórczej i pisarskiej a sobie pamiętania, że ten nowy to Twój :)))

 6. Trzymam kciuki, żeby nigdy nie opuścił Cię zapał i ta energia do działania. Będę śledziła Twój blog, moim marzeniem jest podróż do Portugalii z rodziną i mam nadzieję, że je spełnię. Pozdrowienia ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.