Gratis planner do pobrania – październik

Gratisowy planer do pobrania i wydrukowania

Październik już za drzwiami. Dlatego przygotowałam gratis – planner do pobrania na październik.

Szablon przeznaczam do osobistego użytku i przekazuję go Wam, do wykorzystania. Zachęcam do skorzystania, bo taka forma zapisywania  głównych celów na dany miesiąc, doskonale mi się sprawdza.

Gratis planner do pobrania – na miesiąc październik

Kilka uwag technicznych:

1. Lista jest w formacie A4.
2. Zapisana została jako  plik pdf.
3. Po kliknięciu w link, należy ją pobrać, zapisać na dysku i dopiero wydrukować.
4. Kolory mogą  się różnić od moich, w zależności od indywidualnych ustawień Waszych drukarek.
5. Polecam do wydruków blok techniczny, kartki są sztywniejsze.
 

POBIERZ PLANNER

Od kilku miesięcy praktykuję taką metodę, że wyznaczam sobie priorytetowe cele na dany miesiąc i podporządkowuję zadania, pod ten właśnie zamiar. Ma to dla mnie ogromne znaczenie, ponieważ można powiedzieć, że pracuję na drugi etat, w czasie wolnym. Czas ten więc muszę mieć pod kontrolą.

Papierowy planer do pobrania gratis. Planer na pażdziernik.

Co konkretnie oznacza ten mój „drugi etat”?

1. Praca nad blogiem.

Po przenosinach bloga z platformy Bloger na własną domenę i hosting, blog zyskał dla mnie trochę inne znaczenie. Stał się on bardziej wizytówką mojej działalności w sieci i służy jako portfolio przy pozyskiwaniu płatnych zleceń z zakresu pisania tekstów i przygotowywania materiałów reklamowych.

2. Nauka i jeszcze raz nauka

Dlatego dużo wysiłku włożyłam w edukację, testowanie rozwiązań technicznych i pisanie wartościowych artykułów. Dziś moja wiedza, w stosunku do tej, kiedy zaczęłam blogować, to lata świetlne i ogromny postęp. Techniczne aspekty budowania pewnych formularzy, prowadzenie newslettera, reklamy na facebooku czy budowanie stron sprzedażowych, to kwalifikacje, które zdobyłam testując je w pocie czoła i wydając sporo środków na edukację. Po co to wszystko?

3. Tworzenie swojego małego biznesu. 

Już wielokrotnie powtarzałam tu na blogu, że moim celem jest rzucenie etatu i praca na swoim. Mam wrażenie, że wyglądało to nawet jak mantra maniaka 🙂 Prawda jest taka, że do celu nie dochodzi się w jeden dzień. Najpierw trzeba pokonać opory w głowie, a potem masę technicznych aspektów. Biorąc pod uwagę, że nadal pracuję na etacie, jeżdżę w delegacje i prowadzę normalne rodzinne życie, to musi trochę potrwać. Pomysłów mam masę, więc muszę się stopować i wybierać te rozwiązania, które dadzą się pogodzić chwilowo z pracą na etacie.

4. Misja – edukacja i biznes.

Swoją przygodę z własnym biznesem na poważnie, rozpoczynam zatem od tworzenia produktów, które nie wymagają dużej logistyki i angażowania innych osób. Zależne są tylko ode mnie i mojego czasu. A że czas jest największą walutą naszych czasów, stał się on też moją misją. Dlatego tak uparcie interesuję się tym tematem. Moja aktywność, nawet ta hobbystyczna jest z nim również związana ( mój miętowy planner)

śledź go na bieżąco na moim Instagramie

A biorąc pod uwagę, że inni mają go jeszcze mniej ode mnie (tego wolnego rzecz jasna, bo ogólnie mamy go wszyscy tyle samo), będę przygotowywała produkty edukacyjne pozwalające zmierzyć się z jakimś problemem szybko i w sposób kompleksowy, w oparciu o moje praktyczne doświadczenia.

Zeszyt, planner w kropki i darmowy planer do pobrania

5. Ebook dla blogerów

Dlatego już od pewnego czasu tworzę edukacyjny e-book dla blogerów, którzy poważnie traktują swojego bloga i chcą go rozwijać, razem ze mną. Będzie zawierał, krok po kroku praktyczne rozwiązania :

– jak skutecznie pozyskiwać nowych czytelników i co ważne,

– uczynić z nich swoich wiernych fanów, a z czasem może i klientów.

______________________________________________________________________________

Jeśli jesteś blogerem, który :

 • chce pozyskać nowych czytelników,
 • gubi się w gąszczu informacji z różnych źródeł,
 • wydaje mu się, że robi wszystko, żeby promować swojego bloga, ale efekty nie są zadowalające,
 • czuje się sfrustrowany tą sytuacją i myśli, co jakiś czas o zamknięciu bloga,
 • nie ma czasu na przeszukiwanie internetu, bywanie w wielu grupach w celu pozyskania wartościowych informacji,

to jesteś w dobrym miejscu. Zapisz się na listę oczekujących na kurs.

 

Zapisując się na listę oczekujących :

 •  otrzymasz bezpłatny  rozdział e-booka,
 •  dostaniesz powiadomienie o sprzedaży,
 •  podaruję Ci atrakcyjną  zniżkę, tylko dla zapisanych.

Planowana data sprzedaży e-booka to końcówka października, najpóźniej początek listopada. Chciałabym świętować z Wami swoje imieniny (29 października), liczę że to się uda 🙂

 

______________________________________________________________________________

 

Jeśli już się zapisałeś to super. Cieszę się bardzo i proszę, żebyś tu zaglądała/zaglądał, bo będzie sporo fajnych informacji w tym temacie.

Tymczasem kliknij w  mój gratisowy planner do pobrania na październik, wydrukuj go i wpisz jako główny cel rozwój swojego bloga.

 

W oczekiwaniu na inne bezpłatne materiały i  start sprzedaży, poczytaj artykuły z cyklu Poradnik blogera:

Jak często publikować na blogu ?

Kim jest Twój Czytelnik ?

Co pisać na blogu ?

Po co Ci ten blog ?

Newsletter na blogu

Po co Ci relacje na Instagramie

 

 

 

 

 

35 thoughts on “Gratis planner do pobrania – październik

 1. Konkretnie i na temat, bardzo mi się to podoba, sama tez chciałabym zarabiać na tym, co lubię i dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, ze o ile jest to wykonalne to wymaga ode mnie dużo pracy

 2. Bardzo fajny planner 🙂 Myślę, że warto korzystać z takich list, ponieważ bardzo ułatwiają organizacje czasu. Gdy wszystko jest zapisanie to osobiście nie mam wtedy uczucia „ciężkiej głowy” od pamiętania o tych wszystkich rzeczach, które jednak trzeba zrobić 🙂

  1. Odkąd prowadzę planner, a wcześniej to były też inne zeszyty, to zdecydowanie bardziej się ogarniam. Tak więc polecam, nawet zwykły zeszyt 🙂

 3. Bez dobrego plannera nie dam rady- również daję sobie takie miesięczne i tygodniowe cele do wykonania. I to się sprawdza!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

 4. W drugiej połowie roku zazwyczaj działam już bez planu. A jesień sprawia, że nie ma sensu planować, bo pogoda jest zbyt nieprzewidywalna! A dla mnie pogoda jest podstawą działania.

 5. Bardzo fajny ten planer, sama bym taki chciała, ale nie posiadam drukarki. W końcu będę się musiała w nią zaopatrzyć. 🙂

 6. Przepiękny kalendarz 🙂 Od jakiegoś czasu spisuję sobie, jakie cele chcę osiągnąć w danym miesiącu i idealnie się to sprawdza 🙂

 7. Podziwiam wszystkich ludzi, którzy mają w sobie coś z artysty. Piękny ten Twój plener. Ja przeważnie pracuję na kalendarzu, poskreślanym, wy zaznaczanym kolorami. I co ciekawe dobrze się w nim odnajduję 🙂

 8. Planer miesięczny to super sprawa. Osobiście działam wg planu „rok w 12 tygodni” 🙂 Zawsze zachwycają mnie zdjęcia u Ciebie na blogu – Twoich wszystkich recznie robinych plenrów i dzienników.

  1. Mam nadzieję, że przyda Ci się mój darmowy planer. I bardzo dziękuje za docenienie moich starań. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Przemyśl sprawę, może zechcesz jednak nad nim popracować Dlatego tworzę ten produkt. A może potem się przeniesiesz na swoje 🙂

 9. Trzymam kciuki żeby udało Ci się pracować tak żebyś sama była sobie szefem :).
  Ja widzę różnicę w prowadzonym przez Ciebie bloga. Teraz już wiem dlaczego :).

  Planner na październik fajna rzecz. Ja jednak lubię sobie planować każdy dzień więc korzystam z kalendarza :).

  1. W moim planerze chodzi raczej o wypisanie głównych idei, celów na miesiąc. Fajnie poza tym wygląda na lodówce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.