Dlaczego napisałam e-booka?

Ebok napisany przeze mnie "Znajdz swój cel"

Od dawna nosiłam się z marzeniem o pracy na swoim. Zatrudnienie na etacie uwierało mnie od wielu lat. Chyba od zawsze.

Jak sięgnę pamięcią, to zazdrościłam ludziom, którzy w godzinach mojej pracy chodzili po mieście. W mojej pierwszej pracy, miałam pokój w wieżowcu, na 8 piętrze. Z dużej perspektywy mogłam patrzeć na to, co dzieje się poza miejscem, w którym ja musiałam tkwić 8 najlepszych godzin mojego życia.

Cóż, to marzenie niosło mnie przez wiele, wiele lat mojego dorosłego życia. Zawsze coś stawało na drodze do uwolnienia, a było to przede wszystkim poczucie stabilizacji i regularnych dochodów. Kilka dobrych kroków w tej pracy etatowej poczyniłam, wiec tym bardziej trudno było mi zrezygnować z pozycji, jaką osiągnęłam na przestrzeni lat.

Po co ten wstęp? Dochodzimy do sedna dzisiejszego wpisu.

Dlaczego napisałam ebooka?

Złożyły się na to trzy elementy:

 1. W ubiegłym roku przeżyłam raz za razem kilka nieprzyjemnych dla mnie sytuacji w pracy. Doświadczyłam niesprawiedliwych decyzji i braku szacunku. Takie sytuacje miały miejsce już wcześniej, ale nie dotyczyły mnie bezpośrednio. Z wiekiem i doświadczeniem wzrasta we mnie samoświadomość i brak zgody na sprzeczne z moimi wartościami zachowania.
 2. Wykonałam ponowną analizę moich wartości i utwierdziłam się, że nie uległy one zmianie na przestrzeni lat. Na pierwszym miejscu stawiam wolność osobistą i niezależność. Pieniądze są na niższej pozycji. Na tej podstawie postanowiłam, że podejmuję zdecydowane kroki, aby się z ograniczającej mnie sytuacji wyzwolić. Takiej, gdzie moje zawodowe życie i samopoczucie, zależy od decyzji innych ludzi.

„Określ swoje najważniejsze życiowe wartości” to jedno z 13 narzędzi, które zawarłam w moim e-booku o skutecznym odnajdywaniu talentów, pasji i sensu życia.

 3. Postanowiłam znaleźć dla siebie taką pracę, która będzie zgodna z moimi wartościami i pozwoli mi również wyrazić swoją kreatywną naturę. Praca w domu, praca dla siebie pozwala swobodnie ustalać miejsce, czas, rytm pracy i jej harmonogram. A na tym mi najbardziej zależało. Tworzenie edukacyjnych produktów to wyraz mojego zamiłowania do pisania, potrzeby dzielenia się wiedzą i osobistych talentów.

O talentach dowiesz się również z mojego e-booka. Jak je odkryć i z nimi pracować.

wnętrze e-booka Znajdż swój cel
wnętrze e-booka

Dlaczego napisałam e-booka : „Znajdź swój cel”?

 1. Ja doszłam do miejsca, w którym obecnie jestem własnymi siłami. Dzięki doświadczeniom, nieustającej ciekawości świata i świadomości siebie. Inni nie mają na to czasu, pomysłu, planu lub sprzyjających okoliczności w swoim życiu. Dlatego liczę, że skorzystają z gotowego rozwiązania, jakie ja proponuję.
 2. Temat e-booka został wybrany nieprzypadkowo. Kiedy na początku roku pytałam na moim Instagramie o życiowe cele, talenty i pasje, wiele osób napisało, że ich nie ma. Nie umie ich odnaleźć, zdiagnozować i pracować z nimi. To mi dało do myślenia. Szczególnie, że często tu na blogu, czy w moich mediach społecznościowych dostaję komentarze typu:
 • „Podziwiam Twój talent. Ja sama tak nie potrafię”.
 • „Nie mam takiego talentu”.
 • ” Nie umiem znaleźć nic ciekawego dla siebie”.

W związku z tym zobaczyłam, że jest to bolączką wielu osób. I jeśli mi przychodzi to z łatwością, mogę podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi, którzy tego potrzebują.

Reasumując, tak powstał pomysł na: „Znajdź swój cel”. Wiesz już dlaczego napisałam e-booka?

Baner przedstawiający ebook "Znajdź swój cel"
promocja na e-book

Jeżeli więc:

 • Szukasz nowego celu w swoim życiu?
 • Uważasz, że nie umiesz robić niczego ciekawego?
 • Nie potrafisz określić, co interesuje Cię tak na prawdę?
 • Gubisz się w tym, jakie są Twoje zdolności i predyspozycje?
 • Masz chaos w głowie i nie potrafisz wybrać jednego pomysłu na siebie ?

proponuję Ci mojego e-booka, który jest kompendium składającym się z 9 metod twórczego pozyskania inspiracji i wiedzy na swój temat oraz 4 postaw życiowych. To w sumie 13 narzędzi do skutecznego odnajdywania talentów, pasji i sensu życia.

«WCHODZĘ DO SKLEPU»

19 thoughts on “Dlaczego napisałam e-booka?

  1. Dziękuję. Udało się to, nad czym pracowałam od dłuższego czasu. Jest to początek czegoś nowego 🙂

 1. Świetnie. Przeszłaś swoistą metamorfozę na lepsze, a także pokonałaś wiele trudności. E-book to zwieńczenie tych sukcesów. 🙂

 2. U mnie jest inaczej. Ty w swojej pracy „tkwiłaś 8 godzin”, ja się w mojej spełniam i cieszy mnie każda minuta. Niemniej sukcesu bardzo gratuluję 🙂

 3. Pamiętam Twoje marzenia, popatrz, ile Ty osiągnęłaś, jak dużo zmieniłaś w swoim życiu. Podziwiam ogromnie Twój zapał, wytrwałość, wiarę w spełnienie marzeń, to ogromnie inspiruje. Jestem z Ciebie dumna kochana. :********

  1. Mogę dziś powiedzieć, że zrobiłam duży krok w kierunku swoich marzeń i jestem na dobrej drodze. Dziękuję 🙂

 4. Ja kiedyś chciałam otworzyć pracownie artystyczną, wykonywałam wiele rękodzielniczych prac. To było moje hobby. Jednak nie wiedziałam, czy mogłabym się z tego utrzymać. Szukałam pracy i miałam różnych pracodawców i współpracowników. Teraz jestem w odpowiednim miejscu, mam wspaniałą szefową i koleżankę, z którą pracuję. Nie zamieniłabym tej pracy na inną, to moje miejsce. Tobie gratuluję, że odnalazłam siebie i swoje miejsce „na swoim”, że czujesz się spełniona. Super, że udało Ci się napisać ebook. Też o własnym myślę. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.