MAM NA TO PLAN – CZAS NA ZMIANY

Kolorowy planner tygodniowy dekorowany naklejkamidekorowany

Od jakiegoś czasu sygnalizuję Wam, że ten rok będzie dla mnie bardzo ważny.
Już końcówka poprzedniego była dla mnie okresem intensywnego rozmyślania, rozglądania i nauki.
Długo zbierałam siły, żeby zacząć realizować swoje marzenia. Siłą własnej woli, przekonań i marzeń chcę podjąć próbę zmiany modelu swojego życia.


jaki jest Twój model życia ? – czytaj dalej

Zaopatrzona w wiedze, odwagę i determinację przystępuję zatem do działania.
Te, które znają mnie od początku mojego blogowania, już pewnie zauważyły, że zmieniła się nazwa mojego profilu blogowego, wymuszona częściowo przez zmiany zapowiadane przez platformę, na której blogujemy

zmiany na Blogerze – czytaj dalej

 
Pojawiło się też moje zdjęcie profilowe. Świadczy to o tym, że nabrałam większej pewności siebie i odwagi, której jak sądzę nie brakowało mi do tej pory, ale postanowiłam wypłynąć ze swoją energią i potencjałem na szersze wody.


kolorowy planner, tygodniowy plannner, jak prowadzic planner, jak dekorowac plannner


Zatem, ważną zmianą, która będzie dotyczyła mojej obecności tutaj, a równocześnie zachowaniem kontaktu z Wami jest to, że z moim blogiem przenoszę się na własną stronę internetową.


Technicznie postaram się rozwiązać to tak, żebyśmy pozostały nadal ze sobą w kontakcie. Ale może zdarzyć się, że zniknę z Waszej listy czytelniczej lub będziecie miały problem z identyfikacją mojego bloga, bo zmieni się jego nazwa.


Naturalną koleją wszelkich działań jest rozwój. Ja poszłam ze swoją aktywnością w kierunku tego, co na dzień dzisiejszy najbardziej mnie absorbuje, czyli prowadzenie kolorowego plannera i kreatywnego planowania.
Dlatego, uwaga mój blog zmienia nazwę na:


www.mamnatoplan.pl


Dlatego, gdybym przestała pojawiać się na Waszej liście ulubionych blogów, możliwe że potrzebne będzie ręczne dodanie do niej mojego nowego adresu.
Trafić do mnie, będziecie mogły również poprzez wpisanie w wyszukiwarkę nazwy mojej własnej, nowej domeny.

Do zobaczenia zatem w nowej dla mnie wirtualnej rzeczywistości


Wiola z mamnatoplan 🙂

Podobało się ? - Kliknij, otrzymasz nowe posty
Nowe posty na email
Otrzymuj powiadomienia o nowych postach

12 thoughts on “MAM NA TO PLAN – CZAS NA ZMIANY

  1. Świetna nazwa nowego bloga :D!!! Idealnie pasuje do Twoich zainteresowań Wiolu. Może i ja w końcu zdecyduję się na wykupienie własnej domeny. Nie chciałabym stracić pamiatki tej wieloletniej blogowej przygody!!!
    Serdecznie pozdrawiam :D!!!

  2. Ja już odeszłam z G+ . Swój blog przedtem miałam powiązany z G+ ale założony na Bloogger. Wyłączyłam przyciski G+ i usunęła go z ustawień. Myślę, że to wystarczy. Gorzej z publikowaniem, bo nagle zabrakło społeczności blogerskich z G+. No cóż. Starzy wierni przyjaciele zostali., a trzeba przyłączyć się do grup na FB. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.